Vaše zásielky posielame nasledovnými spôsobmi:

  • cez Packetu: 2,50 €
  • Doprava kuriérom: 4,50 €

POZOR: Zásielky nad 10kg majú individuálnu cenu prepravy. Zákazník bude informovaný o cene.

Ponúkame na výber z viacerých možností druhov platieb, aby sa zákazník mohol sám rozhodnúť, čo mu najviac vyhovuje. Za objednávku je možné zaplatiť:

  • vopred bankovým prevodom priamo na náš účet
  • online kartou pri objednávke cez platobnú bránu Besteron
  • dobierkou pri prevzatí: v tomto prípade sa účtuje poplatok 1€

Vašu objednávku začneme spracovávať najneskôr do 2 pracovných dní od prijatia, pripadne pripísania peňažných prostriedkov na náš účet, a zasielame nasledujúci pracovný deň, nakoľko všetok tovar máme skladom. Termín dodania závisí od zvoleného spôsobu dopravy – dodanie trvá 2-7 dní, zvyčajne 2-4 dni.

Lehota na odstúpenie od zmluvy bez uvedenia dôvodu predstavuje 14 dní. Kupujúci je povinný v tomto prípade vrátiť tovar do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Kupujúci znáša náklady spojené s vrátením tovaru predávajúcemu. Spolu s tovarom odošle kupujúci prehlásenie o odstúpení alebo môže využiť vzorový formulár k odstúpeniu od zmluvy, ktorý je súčasťou obchodných podmienok. Je potrebné nás o tom vopred informovať e-mailom na : info@kupimdetom.sk, kde vám radi poskytneme ďalší postup, prípadne viac informácii o možnosti vrátenia tovaru nájdete aj v našich obchodných podmienkach.